Rząd Was wykorzystuje i robi z was niewolników za najniższą krajową...

- grzmi Anna, gość programu Dzień Dobry TVN, która w ŁATWY SPOSÓB zarobiła 81 244.02 złotych.

Miał to być kolejny zwykły dzień w pracy dla Anny K. z , kobiety pracującej jako pani lekkich obyczajów.

Nawet w najskrytszych marzeniach nie wyśniłaby sobie tego, co jej oczom ukazało się na ekranie monitora, gdy wróciła do domu po pracy. Z tego też powodu jest zapraszana do śniadaniowych programów telewizyjnych (m.in. Dzień Dobry TVN).

(Fot 1. Paweł Kościelniak)

Anna K. - absolwentka szkoły zawodowej związanej z fryzjerstwem, ta z pozoru niewinna kobieta aby zapewnić byt rodzinie była zmuszona pracować jako prostytutka. Tego dnia pierwszego klienta przyjęła o godzinie 9:00

"Zawsze lubię porozmawiać z klientami, oby poznać osobę, nie traktuję tego jako sprzedawanie się, traktuje to jak np. usługa masażu tylko że troche bardziej rozszeżona"
- dodała z uśmiechem Anna.

"Widząc dobrze ubranego klienta, z drogim zegarkiem i samochodem postanowiłam zapytać czym się zajmuje" - Anna K. "Klient odpowiedział że utrzymuje się z platformy transakcyjnej który zajmuje się wymianą walut cyfrowych".

"Pamiętam to jak dzisiaj, od razu przypomniał mi się post który moja przyjaciółka wrzuciła pare dni wcześniej na facebooka, postanowiłam go odszukać i sama dołączyć do tej platformy.

Ciężko pracująca na życie Anna zdecydowała się zmienić coś w swoim dotychczasowym życiu i uczyniła ku temu zdecydowane kroki.

Zapisała się do internetowej platformy zarobkowej służącej do wymiany walut cyfrowych..


Pare tygodniu później postanowiła z ciekawości dowiedzieć się, co tam słychać na platformie i...doświadczyła ogromnego szoku, gdy jej oczom na ekranie monitora na platformie zarobkowej ukazało się ~16,000 funtów (£), co po przeliczeniu na polskie złotówki wynosi... ponad 81 tysięcy złotych

Powiedziała miejscowym dziennikarzom:

“Po prostu nie mogłam uwierzyć własnym oczom. Na moim koncie zobaczyłam 81 tysięcy złotych z kawałkiem, a ja przez tyle lat zarabiałam na życie pracą która wyniszcza człowieka.

Od razu przystąpiłem do zlecenia wypłaty z tej platformy na moje konto osobiste w mBank. Pieniądze na konto dostałam po 24 godzinach od zlecenia wypłaty i musiałem zrobić zdjęcie monitora, bo nikt by mi chyba nie uwierzył.

Nie wiem co powiedzieć. Jestem niesamowicie wdzięczna, że klient powiedział mi o tej platformie i chciałabym osobiście mu podziękować!"

Przejdź na oficjalną stronę PLATFORMY DO ZARABIANIA

(Fot 2. Zdjęcie autorstwa Anny K. wykonane chwile po tym, gdy dokonała przelewu z platofrmy zarobkowej na swoje osobiste konto w mBank)


Po opublikowaniu zdjęcia monitora w mediach społecznościowych, do Pani Anny zgłosiła się telewizja TVN z propozycją wzięcia udziału w programie Dzień Dobry TVN.

W telewizji wyznała, że założenie konta było bardzo proste i nigdy nie pomyślałby że coś takiego się wydarzy.

"Myślę, że zajęło mi to w sumie 5-10 minut. Jak tylko się zarejestrowałem, otrzymałem telefon od konsultanta i zostałem poinstruowany jakie są następne kroki.

Wszystko miało miejsce tego samego dnia kiedy klient mi przypomniał o poście koleżanki, po prostu zarejestrowałam się tam i po kilku tygodniach sprawdziłam raz jeszcze tę platformę i było już 16 tys. funtów.

Najlepsze w tym wszystkim jest to, że tego może dokonać dosłownie każdy. Nie ważne ile masz lat, ile doświadczenia zawodowego oraz jaką szkołę ukończyłeś.

To wszystko jest nieistotne przy procesie inwestycji w waluty cyfrowe. Niesamowite, jak ludzie lekceważą ten sposób zarobku i dają się wykorzystywać przez polski ustrój, który robi z nich niewolnika i każe pracować za najniższą krajową..

Ludzie - otwórzcie oczy, życie macie tylko jedno!"
- powiedziała Pani Anna.
Aby zademonstrować możliwości platformy, Marcin poprosił prezenterkę Magdę o założenia konta na platformie zarobkowej i postanowiła wpłacić tyle samo, co Paweł, czyli 250 funtów (£).

„Słyszałam o zarabianiu przez internet i ogromnych sumach pieniędzy jakie można zarobić poprzez handel kryptowalutami. Jednak zawsze wydawało mi się to bełkotem i tak na prawde nie rozumiałam jak to wszystko działa...

Bałam się że mogę stracić na czymś czego tak na prawdę nie znam, jednak przedstawiana platforma tak na prawdę robi wszystko za nas, a pobiera minimalną prowizję 2%... ~ Magda, prezenterka Dzień Dobry TVN.“


Po założeniu konta, platforma rozpoczęła handlowanie kupując za kwoty niskie, a sprzedając za wysokie. W ciągu 3 minut kwota jej funduszy wzrosła do 780 zł.

Każdy w programie, łącznie z operatorami kamer, byli zdziwieni, jak bez KOMPLETNEGO pojęcia na tematy inwestycyjne można zarobić w stosunkowo tak krótkim czasie tyle pieniędzy!

Zanim Anna otrzymała szansę, aby odpowiedzieć na pytanie zadane przez Marcina, Magda wtrąciła się i z uśmiechem na twarzy stwierdziła: „Po zaledwie 8 minutach zarobiłam już prawie 800 zł”.

Dokonując rejestracji do końca dzisiejszego dnia, tj. , jako nowy użytkownik otrzymasz bonus powitalny o wartości 1000zł Tak więc warto się spieszyć i zarezerwować swoje miejsce jak najszybciej, aby otrzymać bonus powitalny!PLATFORMA ZAROBKOWA jak i samo zarabianie na niej, zyskuje z tygodnia na tydzień co raz większą rzeszę ludzi, a wyniki jakie notują są imponujące.

Specjaliści rynkowi wyjaśniają, że "właściwy czas jest kluczem do tak wysokich zysków", oraz że miejsca dla kolejnych ludzi na tej platformie może zabraknąć, dlatego apeluje, by nie zastanawiać się, bo można stracić życiową szansę na zarobienie poważnego pieniądza.

Jeśli w 2010 roku ktoś zainwestował w Bitcoina tyle, co Paweł, obecnie może cieszyć się z zysku w kwocie 440 tys. funtów!

Przejdź na oficjalną stronę PLATFORMY DO ZARABIANIA

Redakcja postanowiła skontaktować się bezpośrednio z osobą pracującą w PLATFORMIE DO ZARABIANIA, aby zadać najbardziej popularne pytania zamieszczane przez internautów.

Możesz nam wyjaśnić na czym polega wasza platforma?
Oczywiście, ogólnie rzecz biorąc nasza platforma zajmuje się niczym innym jak analizą całego rynku, ruchami na giełdzie, oraz ruchu w mediach społecznościowych.

W naszej siedzibie na naszych komputerach mamy poustawiane setki programów, które automatycznie analizują wszystkie dane z sieci powiązane z kryptowalutą i na tej podstawie wiemy, kiedy pieniądze wpłacone przez państwa wzrosną.

Jeśli trend na Bitcoina jest dodatni, zakładamy, że cena na giełdzie wzrośnie. Jeśli trend zaś jest ujemny, to zakładamy, że udział spadnie.

W ostatnim czasie trend na Bitcoina ogólnie jest bardzo pozytywny, dzięki czemu dużo naszych klientów sporo zarobiło przez ostatni czas i według naszych prognoz ta tendencja będzie rosnąć.
Czy zdarzyło się kiedyś, by użytkownik stracił zainwestowane pieniądze?
Z tego co mi wiadomo, to w ostatnim miesiącu nie odnotowano jak dotąd ŻADNEJ straty pieniędzy zainwestowanych przez klientów.

Mimo wszystko to pytanie jednak powinno być skierowane do mojego serdecznego kolegi z pracy, zajmującego się danymi statystycznymi w naszej firmie - on posiada szersze informacje w zakresie firmowych statystyk.

Wiem jednak na pewno, że nasi klienci są naprawdę zadowoleni z usług jakie oferuje nasza platforma.

Nikogo zaś jednak nie przymuszamy - niecierpliwi klienci chcący zrezygnować z zainwestowanych pieniędzy, mogą tego dokonać w każdej chwili i w sposób bezproblemowy.

Zapewniamy jednak, że nasza kadra posiada znakomicie wykwalifikowanych konsultantów, którzy dzwonią do państwa zaraz po stworzeniu konta i zrobią oni wszystko co w swojej mocy, byście mogli państwo zarobić i polepszyć swoje dotychczasowe życie.
Dodatkowo z racji okresu świątecznego każdy nasz klient otrzymuje bonus 1000 zł po rejestracji!
Jak dołączyć do PLATFORMY DO ZARABIANIA?
Przede wszystkim trzeba odwiedzić naszą stronę internetową, zamieszczoną TUTAJ, później mogą państwo obejrzeć krótki film zamieszczony na głównej stronie, po prawej stronie witryny macie państwo okienko z rejestracją.

Proces rejestracji jest bardzo prosty. Składa się on z trzech rzeczy:

1. Podania imienia, nazwiska, swojego e-maila, oraz numeru telefonu.

2. Czekania na telefon od konsultanta, który powie ci krok po kroku jak zainwestować swoje pierwsze pieniądze i zacząć zarabiać, bądź przystąp od razu do inwestycji bez czekania na telefon.

3. Korzystaj z platformy, generuj zyski i ciesz się z zarobków!
Ile pieniędzy może zarobić zwykły użytkownik?
Wszystko zależne jest od obecnych sytuacji na rynkach finansowych. Platforma dziennie wykonuje wiele transakcji, oczywiście nie każda jest zyskowna, lecz w finalnym rozrachunku dziennym użytkownik zawsze wyjdzie na plus.

Normalne jest to, że jednego dnia kwota zysku będzie większa drugiego może być mniejsza, lecz moim zdaniem najważniejsze jest to, że finalnie i tak wychodzi się na tak zwany "plus". Jeżeli chodzi o średnie zyski jakie uzyskują nasi klienci podczas korzystania z platformy to są to kwoty oscylujące w granicach między 15000zł, a 25000zł w skali miesiąca.

Siłą rzeczy jeśli zainwestujemy np. 500 funtów, to powinniśmy zarobić więcej, to oczywiste. Dla przykładu pewien użytkownik wpłaca 500 funtów.

W ciągu 24 godzin nasze zautomatyzowane programy przeprowadzą około 200 transakcji w oparciu o trendy w mediach społecznościowych.

Około 174 z nich przyniesie zyski, 26 zaś przyniesie straty. Oznacza to, że użytkownik zarobi około 3480 funtów, a straci 520 funtów. Finalnie na czysto wyjdzie mu 2960 funtów uzyskane jednego dnia.
Ile kosztuje korzystanie ze zautomatyzowanego systemu PLATFORMY DO ZARABIANIA?
Korzystanie z punktu widzenia każdego użytkownika jest w pełni darmowe. Podczas wykonywania transakcji platforma pobiera bardzo drobne prowizje, które są odciągane od finalnych kwot widocznych w całym rozrachunku na koncie użytkownika.

Dla klienta jest to kompletnie nie odczuwalne, a zapewnia to dalsze funkcjonowanie naszej firmie, rozwój oraz co najważniejsze - doskonalenie i ulepszanie całego systemu, aby nasze usługi były na jak najwyższym poziomie.

AKTUALIZACJA:

Właśnie otrzymaliśmy informacje, że na dzień dzisiejszy prawie wszystkie miejsca są zajęte. Platforma może łącznie przyjąć tylko ograniczoną liczbę użytkowników ze względu na chęć utrzymania wysokiego zysku przypadającego na użytkownika.

Aktualnie wciąż pozostało (28) miejsc, więc pospiesz się i załóż swoje darmowe konto już teraz, aby zarezerwować swoje miejsce. Kliknij aby przejść na stronę PLATFORMY DO ZARABIANIA
116344 wyświetleń
Sortuj:
Kamil Kurzajewski
Panowie i panie to mój pierwszy tydzień z tą platformą, właśnie zobaczyłem artykuł i spróbowałem i kurwa powiem wam ze genialnie jak można łatwo w dzisiejszych czasach zarobić, póki co zarobiłem 3043 funty czyli ponad 10 tysięcy złotych, obłęd :)
Mikołaj Rodowicz ·
serio tak się da? jasny gwint....
Lubię to! Odpowiedz 252 1 min
Paweł Kolarz
gratuluje :)
Lubię to! Odpowiedz 226 3 min
Konrad Wiśniewski ·
potwierdzam, da sie zarobić. Ja zarobiłem 1039 funtów w ciągu tygodnia
Lubię to! Odpowiedz 189 4 min
Paweł Wójcik ·
No właśnie zabieram się za przetestowanie tej platformy, zrobiłem już konto i czekam aż zadzwoni do mnie partner biznesowy od nich
Waldek Tokarski ·
i co zadzwonił ktoś do Ciebie?
Lubię to! Odpowiedz 258 7 min
Paweł Wójcik ·
Tak zadzwoniła do mnie taka miła pani i wszystko mi objaśniła widać było że zna się na rzeczy :D
Lubię to! Odpowiedz 227 9 min
Waldek Tokarski ·
kurde super sprawa, widać na pierwszy rzut oka ze profesjonalnie podchodzą do rzeczy!
Lubię to! Odpowiedz 102 11 min
Klaudia Mazurkiewicz
czy naprawdę idzie z tego zarobić i czy to bezpieczne? ktoś to potwierdzi? ... Zobacz więcej
Nina Kowalska ·
,
No w artykule w tym żółtym polu wypowiada się ten pracownik PLATFORMY DO ZARABIANIA i wszystko objaśnia, m.in. piszą o tym że żaden z ich użytkowników nie odnotował jak dotąd strat w tym miesiącu
Lubię to! Odpowiedz 571 15 min
Karolina Maras ·
potwierdzam da się zarobić lol
Lubię to! Odpowiedz 1389 18 min
Weronika Waldusz ·
no to pasuje się ostro wziąć za tę platformę!! ;)
Lubię to! Odpowiedz 1239 21 min
Łukasz Kamiński ·
aż się oczy otwierają na nowe możliwości
Michał Cabaj
dokładnie, dość z zapieprzaniem na 3-zmianówki trzeba w końcu zacząć żyć ... Zobacz Więcej
Lubię to! Odpowiedz 99 27 min
Natalia Osmańska ·
co prawda to prawda
Lubię to! Odpowiedz 64 30 min
Norikazu Kakishita ·
Is this available in Japan?
Lubię to! Odpowiedz 98 33 min
Kasia Piskorska ·
ludzie polski sejm i rząd nas rucha mocno, jesteśmy niewolnikami własnego kraju i zapieprzamy za jakiś psi pieniądz w imię czego? by posłowie mogli sobie za nasze podatki urządzać balangi w samolocie? dość tego.... biorę się za PLATFORMĘ DO ZARABIANIA
Marek Lewandowski ·
Dobrze powiedziane ;))
Lubię to! Odpowiedz 696 35 min
Emilka Kantor ·
dokładnieeee :D
Lubię to! Odpowiedz 412 36 min
Damian Kasprzyk
haha :D
Lubię to! Odpowiedz 781 36 min